Používaním nášho webu súhlasíš s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.
HD prijímače s UNI čítačkou

Prijímače, ktoré sú umiestnené v tejto kategórii sú vybavené programovateľnou čítačkou kariet, ktorá dokáže spolupracovať s kartami Skylink, FreeSAT by UPC a rôznymi inými.
Výhodou sú nízke ceny týchto prijímačov. Poskytujú menšie multimediálne centrum. Dokážu si poradiť s prehrat&ia...

Prijímače, ktoré sú umiestnené v tejto kategórii sú vybavené programovateľnou čítačkou kariet, ktorá dokáže spolupracovať s kartami Skylink, FreeSAT by UPC a rôznymi inými.
Výhodou sú nízke ceny týchto prijímačov. Poskytujú menšie multimediálne centrum. Dokážu si poradiť s prehratím viacerých formátov hudby, videí a obrázkov. Rovnako si môžete nahrávať svoje obľúbené programy. Väčšina z týchto prijímačov podporuje zdieľanie 1 karty viacerými prijímačmi v rámci domácnosti.
Nevýhodou je nutnosť občasnej aktualizácie softvéru.

Viac
 • 65,00 € s DPH
  65,00 € s DPH

  AB Cryptobox 700 HD je satelitný prijímač s podporou FULL HD, vybavený je jednou univerzálnou čítačkou kariet. Jeden satelitný DVB-S/S2 tuner. Možnosť nahrávania obľúbených programov na USB disk. Podpora Ethernetu a Wifi pripojenia cez USB Dongle. Po pripojení, rôzne internetové aplikácie a funkcie, možnosť streamovania obrazu do Android zariadenia.

 • 50,00 € s DPH
  50,00 € s DPH

  Satelitný prijímač Amiko 8150 je vybavený univerzálnou čítačkou Conax a jedným satelitným DVB-S/S2 tunerom. Funkcia Fast Scan pre rýchle vyhľadanie programov. Možnosť nahrávania obľúbených programov. Podpora Ethernetu a wifi dongle. Rôzne internetové aplikácie, prehrávanie multimediálnych súborov s možnosťou streamovania obrazu do Android zariadení.

 • 65,00 € s DPH
  65,00 € s DPH

  Satelitný prijímač FULL HD s jednou univerzálnou čítačkou kariet. Jeden satelitný DVB-S/S2 tuner. CI slot pre CA modul. Možnosť nahrávania obľúbených programov. Podpora wifi. Funkcie: rôzne internetové aplikácie, možnosť streamovania do Android zariadení, PIG.

 • 68,00 € s DPH
  68,00 € s DPH

  Satelitný prijímač FULL HD s jednou univerzálnou čítačkou kariet. Dva tunery: 1x DVB-S/S2, 1x DVB-T2/C. CI slot pre CA modul. Možnosť nahrávania obľúbených programov. Podpora wifi. Funkcie: rôzne internetové aplikácie, možnosť streamovania do Android zariadení, PIG,...

 • 45,00 € s DPH
  45,00 € s DPH

  Amiko Impulse SAT je miniatúrny FULL HD satelitný prijímač, ktorý je vybavený jedným DVB-S2 tunerom a jednou univerzálnou čítačkou kariet CONAX. Možnosť ovládanie externým IR senzorom, HDMI aj SCART konektor pre pripojenie k starším TV. Štvormiestny numerický displej. Funkcie ako EPG, Teletext, RTC...PVR s Timeshift. Podpora USB WiFi dongle. 

 • 47,00 € s DPH
  47,00 € s DPH

  Amiko Impulse je miniatúrny FULL HD satelitný prijímač, ktorý je vybavený jedným DVB-S2 tunerom a jednou univerzálnou čítačkou kariet CONAX. Možnosť ovládanie externým IR senzorom, HDMI aj SCART konektor pre pripojenie k starším TV. Štvormiestny numerický displej. Funkcie ako EPG, Teletext, RTC...PVR s Timeshift. Podpora USB WiFi dongle. 

 • 50,00 € s DPH
  50,00 € s DPH

  Amiko Mini HE SE je FULL HD satelitný prijímač s jedným DVB-S2 tunerom a jednou UNI čítačkou kariet. Podpora USB WiFi Dongle a aplikácií ako Youtube, RSS a počasie po pripojení do siete. Možnosť nahrávania na USB alebo ext. HDD s využitím funkcií PVR a Timeshift. Bežné funkcie...

 • 150,00 € s DPH
  150,00 € s DPH

  Dreambox DM 520 predstavuje FULL HD linuxový satelitný prijímač, ktorý je vybavený BCM 73625 2000 MIPS procesorom s podporou H.265 HVEC a jedným DVB-S2 tunerom.  Prijímač je na prednej strane vybavený indikátorom stavu a LED dotykovým tlačidlom - senzorom a jednou UNI čítačkou kariet. Balenie obsahuje multi-diaľkové ovládanie pre Dreambox.

 • 160,00 € s DPH
  160,00 € s DPH

  Dreambox DM 525 predstavuje FULL HD linuxový satelitný prijímač, ktorý je vybavený BCM 73625 2000 MIPS procesorom s podporou H.265 HVEC a jedným DVB-S2 tunerom.  Prijímač je na prednej strane vybavený indikátorom stavu a LED dotykovým tlačidlom - senzorom, jedným CI slotom a jednou UNI čítačkou kariet. Balenie obsahuje multi-diaľkové ovládanie pre Dreambox.

 • 329,00 € s DPH
  329,00 € s DPH

  Dreambox DM-900 UHD 4K Na prednom panely prijímača DM900 UHD nájdete farebný 3" LCD displej. prijímač je vybavený 1x CI slotom a 1x čítačkou dekódovacích kariet. Rovnako ako ostatné prijímače Dreambox je aj model DM900 UHD vybavený operačným systémom Linux Enigma2.

 • 95,00 € s DPH
  95,00 € s DPH

  Ferguson Ariva 253 Combo je satelitný prijímač s podporou FULL HD, ktorý je vybavený jednou univerzálnou čítačkou kariet CONAX. Dvomi tunermi: 1x DVB-S/S2 a  1x DVB-T2. Zabudovaný CI slot pre použitie CA modulov. Možnosť nahrávania obľúbených...

 • 115,00 € s DPH
  115,00 € s DPH

  Ferguson Ariva 4K predstavuje 4K satelitný prijímač s podporou ULTRA HD rozlíšenia s najnovším kodekom H.265 HEVC. Umožnuje prijímať signál v DVB-S2 systémoch. Zariadenie je vybavené operačným systémom Android verzie 5. Podpora multimediálneho prehrávača, rôznych multimediálnych aplikácií a internetových rozšírení. Zároveň podporuje aj KODI MEDIA CENTER.