Používaním nášho webu súhlasíš s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.
HD prijímače s UNI čítačkou

Prijímače, ktoré sú umiestnené v tejto kategórii sú vybavené programovateľnou čítačkou kariet, ktorá dokáže spolupracovať s kartami Skylink, FreeSAT by UPC a rôznymi inými.
Výhodou sú nízke ceny týchto prijímačov. Poskytujú menšie multimediálne centrum. Dokážu si poradiť s prehrat&ia...

Prijímače, ktoré sú umiestnené v tejto kategórii sú vybavené programovateľnou čítačkou kariet, ktorá dokáže spolupracovať s kartami Skylink, FreeSAT by UPC a rôznymi inými.
Výhodou sú nízke ceny týchto prijímačov. Poskytujú menšie multimediálne centrum. Dokážu si poradiť s prehratím viacerých formátov hudby, videí a obrázkov. Rovnako si môžete nahrávať svoje obľúbené programy. Väčšina z týchto prijímačov podporuje zdieľanie 1 karty viacerými prijímačmi v rámci domácnosti.
Nevýhodou je nutnosť občasnej aktualizácie softvéru.

Viac
 • 65,00 € s DPH
  65,00 € s DPH

  AB Cryptobox 700 HD je satelitný prijímač s podporou FULL HD, vybavený je jednou univerzálnou čítačkou kariet. Jeden satelitný DVB-S/S2 tuner. Možnosť nahrávania obľúbených programov na USB disk. Podpora Ethernetu a Wifi pripojenia cez USB Dongle. Po pripojení, rôzne internetové aplikácie a funkcie, možnosť streamovania obrazu do Android zariadenia.

 • 50,00 € s DPH
  50,00 € s DPH

  Amiko Mini HE SE je FULL HD satelitný prijímač s jedným DVB-S2 tunerom a jednou UNI čítačkou kariet. Podpora USB WiFi Dongle a aplikácií ako Youtube, RSS a počasie po pripojení do siete. Možnosť nahrávania na USB alebo ext. HDD s využitím funkcií PVR a Timeshift. Bežné funkcie...

 • 150,00 € s DPH
  150,00 € s DPH

  Dreambox DM 520 predstavuje FULL HD linuxový satelitný prijímač, ktorý je vybavený BCM 73625 2000 MIPS procesorom s podporou H.265 HVEC a jedným DVB-S2 tunerom.  Prijímač je na prednej strane vybavený indikátorom stavu a LED dotykovým tlačidlom - senzorom a jednou UNI čítačkou kariet. Balenie obsahuje multi-diaľkové ovládanie pre Dreambox.

 • 160,00 € s DPH
  160,00 € s DPH

  Dreambox DM 525 predstavuje FULL HD linuxový satelitný prijímač, ktorý je vybavený BCM 73625 2000 MIPS procesorom s podporou H.265 HVEC a jedným DVB-S2 tunerom.  Prijímač je na prednej strane vybavený indikátorom stavu a LED dotykovým tlačidlom - senzorom, jedným CI slotom a jednou UNI čítačkou kariet. Balenie obsahuje multi-diaľkové ovládanie pre Dreambox.

 • 329,00 € s DPH
  329,00 € s DPH

  Dreambox DM-900 UHD 4K Na prednom panely prijímača DM900 UHD nájdete farebný 3" LCD displej. prijímač je vybavený 1x CI slotom a 1x čítačkou dekódovacích kariet. Rovnako ako ostatné prijímače Dreambox je aj model DM900 UHD vybavený operačným systémom Linux Enigma2.

 • 95,00 € s DPH
  95,00 € s DPH

  Ferguson Ariva 253 Combo je satelitný prijímač s podporou FULL HD, ktorý je vybavený jednou univerzálnou čítačkou kariet CONAX. Dvomi tunermi: 1x DVB-S/S2 a  1x DVB-T2. Zabudovaný CI slot pre použitie CA modulov. Možnosť nahrávania obľúbených...

 • 115,00 € s DPH
  115,00 € s DPH

  Ferguson Ariva 4K predstavuje 4K satelitný prijímač s podporou ULTRA HD rozlíšenia s najnovším kodekom H.265 HEVC. Umožnuje prijímať signál v DVB-S2 systémoch. Zariadenie je vybavené operačným systémom Android verzie 5. Podpora multimediálneho prehrávača, rôznych multimediálnych aplikácií a internetových rozšírení. Zároveň podporuje aj KODI MEDIA CENTER.

 • 125,00 € s DPH
  125,00 € s DPH

  Ferguson Ariva 4K Combo predstavuje 4K satelitný prijímač s podporou ULTRA HD rozlíšenia s najnovším kodekom H.265 HEVC. Umožnuje prijímať signál v DVB-S2/DVB-T2/DVB-C systémoch. Zariadenie je vybavené operačným systémom Android verzie 5. Podpora multimediálneho...

 • 75,00 € s DPH
  75,00 € s DPH

  Ferguson Ariva 203 je FULL HD satelitný prijímač s jedným DVB-S2 tunerom, jednou UNI čítačkou kariet a jedným CI slotom pre podporu CA modulov. Možnosť pripojenia do internetovej siete cez Ethernet alebo WiFi adaptér. Ovládanie smartfónom alebo tabletom cez príslušnú aplikáciu. Podpora EPG, PVR, TXT, Timeshift a sieťové aplikácie.

 • 219,00 € s DPH
  219,00 € s DPH

  Formuler F1 Twin  predstavuje FULL HD satelitný prijímač s OS Linux Enigma2. Zariadneie je vybavené Twin DVB-S2 tunerom, 2x UNI čítačkou kariet a jedným CI slotom. Podpora bežných funkcií ako EPG, PVR, Timeshift, TXT, Ethernet, Wifi je samozrejmosťou. Zároveň prijímač podporuje HbbTV,...

 • 109,00 € s DPH
  109,00 € s DPH

  Formuler F3 predstavuje FULL HD satelitný prijímač s OS Linux Enigma2. Zariadneie je vybavené jedným DVB-S2 tunerom, jednou UNI čítačkou kariet a jedným CI slotom. Podpora bežných funkcií ako EPG, PVR, Timeshift, TXT, Ethernet, Wifi je samozrejmosťou. Zároveň prijímač podporuje...

 • 60,00 € s DPH
  60,00 € s DPH

  iNEOS ZX2 predstavuje FULL HD satelitný prijímač s jedným DVB-S2 tunerom a jednou UNI čítačkou kariet. Zariadenie podporuje automatickú funkciu FastScan pre rýchle a jednoduché vyhladanie programovej ponuky, funckia je dostupná pre poskytovateľov Skylink a FreeSat. Bežné funckie ako EPG, PVR, Timeshift, TXT, Youtube, RSS, počasie sú už samozrejmosťou.